بازی رد دد 2 : شاهکاری دیگر از راک استار

وقتی صحبت از کمپانی راک استار می شود ناخود آگاه فکرمان به سمت بازی هایی می رود که دنیای آن حسابی به ما حال می دهد مثل بازی جی تی ای وی، این که راک استار استعداد فوق العاده ای برای بازی های جهان باز دارد هیچ جای شکی درش نیست. بازی که شاید محبوبیت جی تی ای وی را نداشته باشد اما با این حال طرفداران بی شماری را دارد.

نمایشگر ویدیو


00:00


01:00#تریلر اول

جزئیات بازی Red Dead Redemption 2


هر گوشه و کنار بازی جاهای خیلی خاصی را دارد که شما حق ورود به آنجا را ندارید و وقتی از حضور شما در آنجا با خبر می شوند، جان شما در خطر می افتد. در حین بازی شما با افراد خیلی زیادی آشنا می شوید که حتی می توانید با آنهایی که آشنا شدید دست به سرقت های مختلفی بزنید. از جمله این سرقت ها، سرقت از بانک می باشد و گاهی هم روند بازی به شما ربط دارد که شما چه تصمیمی را میگیرید، مثلا مسافرت کردن با هم دهکده ای ها، شما همچنین می توانید از قطار سرقت کنید و یا حتی از مسافر های بین راهی یا از مغازه ها و یا از خانه های شخصی، حتی شما می توانید از افراد زورگیری کنید.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

abdd15ba-100e-41a9-883f-c4cf296687ee.jpg

Red Dead Redemption 2

در این بازی می توانید از کالسکه که در واقع وسیله نقلیه هستند که شما به آن دسترسی دارید. هر کدام از آنها ویژگی های خاص خودشان را دارند از جمله زره پوش بودن یا پر سرعت بودن، درجه تحت تعقیب بودن که در صفحه نمایش داده می شود که به نوع خلافی که کرده اید افزایش و یا کاهش می یابد.

حتی شما قدرت صحنه آهسته کردن بازی رو هم دارید که می توانید برای شلیک کردن از آن استفاده نمایید و دشمنان خودتان را از بین ببرید کلا این بازی به خودتان ربط دارد که شما چیکار می کنید، کار های خوب و بدی که در بازی انجام می دهید کاملا به خودتان ربط دارد که چطور با مردم رفتار می کنید یا این که چه لباس هایی را می پوشید، چه اسبی را انتخاب می کنید، چه غذایی را انتخاب می کنید و حتی چه تفنگ هایی را با خودتان حمل می کنید.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

شما حتی می توانید تا هفته ها حمام نرید و یا ریش خودتان را کوتاه نکنید حتی شما می توانید یک سطل کرم بخرید، هیزوم بشکنید، شکار بروید، می توانید حتی در شرط بندی شرکت کنید و پول های خودتان را خرج کنید، دنبال چیز های پنهان بگردید، به مردم عادی کمک کنید، دعوا کنید، به تئاتر برید، دنبال مجرمین بگردید، هفت تیر کشی کنید. رفتاری که شما در بازی نشان می دهید نقاط مثبت و منفی خودش را دارد و مردم شما را به خاطر می آورند که چه کار هایی در حقشان کرده اید.

در این قسمت از بازی ما شخصیت آرتور مورگان عهده دار هستیم که در تبهکاری داچ حضور دارد. آرتور مورگان که جرم های نسبتا زیادی را مرتکب شده است و در شهر های مختلف سفر می کند و باعث رب و وحشت نزد مردم می شود مورگان به دنبال بدهی های خود نیز می گردد. او همچنین از سه ایالت تحت تعقیب است. شخصیت مورگان عجیب است و خشونت های وی بسیار است.

جدا از بخش داستانی این بازی در دنیای گسترده و جزئیات بازی بسیار است و انقدر کار های بیشماری وجود دارد که همه قسمت های آن مجزا و منحصر به فرد می باشد.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2


red_dead_redemption_2_-_publicity_-_h_2018.jpg

نمرات Red Dead Redemption 2


در حال حاضر با توجه به نقد های انجام گرفته شده این بازی نمره ۹۷ از ۱۰۰ را کسب کرده است که یکی از بازی های برتر راک استار به حساب می آید.

IGN نمره این بازی را ۱۰ از ۱۰ داده است و آن را همتای دیگر بازی کمپانی راک استار قرار داده است.

گیم اینفورمر هم نمره ده از ده را داده است و یک سبک جدید از بازی های open world را معرفی کرده است که هر گیمری را شیفته ی خود می کند.

گیم اسپات نمره ی نه از ده را به بازی داده است یک حس جدید از دنیای غرب وحشی را به شما می دهد. گیم اسپات از کوتاه کردن ریش و یا خوردن غذا انتقاد کرده است که موجب میشود از روند اصلی بازی دور بشوید.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

بیش از ۶۰ ساعت گیم پلی


مهم ترین نکته ای که در رابطه با بازی Red Dead Redemption 2 می توان اشاره کرد گیم پلی طولانی مدت آن نیز می باشد که بیش از ۶۰ ساعت بازی طول می کشد تا بازی را تمام کنید، در واقع بازی شامل مراحل زیادی می باشد. راک استار به تازگی اعلام کرده که ۵ ساعت از حجم گیم پلی بازی را کاسته است و معقتد است شاید ماموریت های بازی بسیار جذاب باشد اما به دلایلی مجبور به حذف آن شده اند. یک خبر خوش برای بازی Red Dead این است که شما می توانید همانند جی تی ای وی در همان ابتدا به صورت شخص اول بازی کنید.


منبع : جفت هیچ


/ 0 نظر / 187 بازدید